Lastik Talebi

Lastiklerinizde hasar oluştu yada kışlık lastik talebiniz var ise formu doldurarak göndermeniz durumunda gerekli operasyonlar hızlı bir şekilde sağlanacaktır.

Hasar Bildirimi

Araçla tek taraflı veya çift taraflı herhangibi bir kazaya karışmış iseniz formu ivedi olarak doldurmanız ve gerekli evrakları tarafımıza iletmeniz durumunda gerekli operasyonlar sağlanarak onarım için servis yönlendirmesi yapılacaktır.

Ek Hizmet Talepleri

Sözleşmenizde yer alan ücretli ek hizmetlerden faydalanmak için talebinizi iletmeniz yeterlidir. Talep etmiş olduğunuz hizmet sözleşmede yer alan şartlar doğruldusunda tarafınıza sunulacaktır.

Servis Randevusu

Aracınızın bakımı yaklaşmakta ise veya bir arıza durumu mevcut ise formu doldurarak göndermeniz durumunda gerekli operasyonlar hızlı bir şekilde sağlanarak servise yönlendirmeniz yapılacaktır.

Araç İade Talebi

Sözleşmeniz bitmek üzere yada sözleşmenizi erken fesih etmek istemeniz durumunda formu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir. Gerekli operasyonlar sağlanarak sözleşme şartları doğrultusunda araç iade işlemlerine başlanacaktır.

Sözleşme Uzatma Talebi

Sözleşmenizin bitmesine kısa bir süre kaldı ve siz sözleşmenizi yeni şartlarda uzatmak istiyorsanız, formu doldurarak tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Gerekli operasyonlar sağlanarak, müşteri temsilcilermiz tarafından ziyaret edilecektisiniz.